KONST / Litografier / Färglitografi 10639318
nr 1063 9318
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), skärgård, 11/14, signerad, motivet: 9, 5x24
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 oktober 2016
kl 19:58:17
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
17 okt
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson