KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14477159
nr 1447 7159
Boo Skoog, ej signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 57x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 7 februari 2022
kl 20:17:58
100 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)