KONST / Litografier / Färglitografi 13429290
nr 1342 9290
Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, numrerad 217/260. Motivet: 24x31cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:52:47
300 kr
500 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr