KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568200
nr 1356 8200
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 55x66 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 18:09:01
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr