MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 14454270
nr 1445 4270
Fåtöljer
Ett par, Rosengrens
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 januari 2022
kl 20:11:54
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)