KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 14009025
nr 1400 9025
Gouache
Indien, ej signerad. Motivet: 20x15cm, yttermått inklusive ram: 32x26cm
Utrop:
500 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:07:05
Gouache