KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12453075
nr 1245 3075
Gustav Adon Johansson
(1922-1998), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Rödhake & Talgoxe, Signerade. Olja på duk, 22x27
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 april 2019
kl 18:05:13
100 kr
150 kr
300 kr