KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16251013
nr 1625 1013
Johan Ericson
(1849-1925), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1895, kustbild med båtar. Olja på pannå, 24x18 cm, yttermått inklusive ram: 43x38 cm
Utrop:
8.500 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 3 juni 2024
kl 18:41:24
3/6 16:42:21
Johan Ericson
Läs mer om Johan Ericson