MÖBLER / Bord / Toilettebord 14409292
nr 1440 9292
Toilettebord
Teak. Bredd: 110, djup: 53 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:48:56
20/12 11:39:48
20/12 11:40:09