KONST / Litografier / Färglitografi 12757499
nr 1275 7499
Gunnar Larson
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Gunnar Larson (f. 1925), Fiskare med nät, 185/260. Signerad, daterad -52. Motivet: 45x71 cm
Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.
måndag 16 september 2019
kl 20:59:09