KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10984107
nr 1098 4107
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), 125/160, signerad, 1975, motivet: 30x49
måndag 27 mars 2017
kl 19:36:50
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén