KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12931012
nr 1293 1012
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Blandteknik, Inför demonstrationen. Monogramsignerad, daterad -77, mixed media, 32x27 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:44:48
500 kr
600 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
700 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg