KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15712020
nr 1571 2020
Blandteknik
Galyna Prystash (f. 1993, Ukraina). "Touch the soul". Signerad, blandteknik, daterad 2022. Oramad, collage / Olja på duk, 50x50
måndag 16 oktober 2023
kl 19:16:48
16 okt
Specialauktion ART FOR THE FUTURE
Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE