KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9937474
nr 993 7474
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), 290/360, signerad, 1971, motivet: 23x40
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 november 2015
kl 20:08:11
300 kr
400 kr
450 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén