![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Speglar 12409296
*
nr 1240 9296
Speglar
2 st. Förgyllda, 59x27
Kondition: skadad
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 mars 2019
kl 19:18:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/3 09:18:26
1
250 kr
10/3 22:29:12
2
200 kr
10/3 22:29:12
1
250 kr (Budbetjänt)
10/3 22:29:40
2
350 kr
11/3 19:13:37
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene speglar
-
6256 Bordsspegel
nyrokoko. 72x67 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:09
-
6023 Spegel
62x118 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:35
-
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:53
-
6383 Spegel
Gustaviansk stil, 1900-tal, 75x35 cm
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:32
-
6298 Spegel
intarsia, mahogny, 90x54 cm
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:23
-
6010 Spegel
nutida, slipat glas, 160x45 cm
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:27
*
Speglar
Kondition: skadad
Läs om budbetjänten
nr 1240 9296
Speglar
2 st. Förgyllda, 59x27
Kondition: skadad
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 mars 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/3 09:18:26 | 1 | 250 kr |
10/3 22:29:12 | 2 | 200 kr |
10/3 22:29:12 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
10/3 22:29:40 | 2 | 350 kr |
11/3 19:13:37 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene speglar
-
6256 Bordsspegel
nyrokoko. 72x67 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:09 -
6023 Spegel
62x118 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:35 -
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:53
-
6383 Spegel
Gustaviansk stil, 1900-tal, 75x35 cm
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:32 -
6298 Spegel
intarsia, mahogny, 90x54 cm
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:23 -
6010 Spegel
nutida, slipat glas, 160x45 cm
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:27