KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13634256
nr 1363 4256
Birger Lundquist
(1910-1952), Sverige
Tusch, Signerad, 23x28 cm
Utrop:
500 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:14:30
Birger Lundquist
Läs mer om Birger Lundquist