KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15018435
nr 1501 8435
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben. Olja på duk, 24x33 cm, yttermått inklusive ram: 28x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 november 2022
kl 18:52:50
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
6
6
800 kr
6