KONST / Litografier / Litografi 11709110
nr 1170 9110
Louis Bastin
(1912-1979), Sverige
Litografi, Signerad och numrerad 147/310, flicka, motivet: 35x29 cm
Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:11:17
13/3 00:55:04
19 mar
Louis Bastin
Läs mer om Louis Bastin