KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15186178
nr 1518 6178
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 153/160. Bildmått: 23x30 cm, yttermått inklusive ram: 40x48 cm
Utrop:
500 kr
måndag 30 januari 2023
kl 20:45:37
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg