MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Clubfåtöljer 14346217
nr 1434 6217
Clubfåtöljer
Ett par, Tidigt 1900-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 29 november 2021
kl 20:37:10
700 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr