KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16253320
nr 1625 3320
Oidentifierad konstnär, reproduktion efter Tamara De Lempica, "Woman with a Dove". Ej signerad. Olja på duk, 117x87 cm, yttermått inklusive ram: 122x92 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 3 juni 2024
kl 18:40:48
1.500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)