KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14077429
nr 1407 7429
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad GS, 1888, uppfodrad duk, Landskap med kor. Olja på duk, 31x40, yttermått inklusive ram: 47x55 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:20:18
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)