KONST / Litografier / Färglitografier 10368093
nr 1036 8093
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografier, 4 st. Reinhold Ljunggren (1920-2006), numrerade och signerade, motivet: 21x30
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 maj 2016
kl 18:21:24
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren