KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15385178
nr 1538 5178
signerad Lussin, fiolspelare. Olja på duk, 103x66 cm, yttermått inklusive ram: 149x112 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 1 maj 2023
kl 19:24:14
700 kr
800 kr
1.600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
6
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
6
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
6
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
6