ÖVRIGT / Mattor / Nordvästpersisk 8285658
nr 828 5658
Nordvästpersisk
Tidigt 1900-tal, 118 x 228
Kondition: jämnt ställvis slitage, två hål
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 20 maj 2013
kl 20:26:03
20/5 13:21:29
1.500 kr
20/5 17:42:07