MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 9535328
nr 953 5328
Chiffonjé
Furu, 1800-tal, längd: 112 cm, djup: 55 cm, höjd: 131 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 april 2015
kl 20:34:01
6/4 19:34:59