KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12544374
nr 1254 4374
M Lidström, monogramsignerad, -64, Komposition. Olja på duk, 68x95
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 maj 2019
kl 20:07:30
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)