KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14834043
nr 1483 4043
Oljemålningar
2 st, Bengt Pettersson. Signerade, olja på pannå, "I handelsboden", bildmått: ca 9x6 respektive 17x12 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 20:24:50
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr