KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12408084
nr 1240 8084
Uno Vallman
(1913-2004), Sverige
Akvarell, Landskap. Signerad, daterad 1956, ca 26x77
Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 mars 2019
kl 20:35:41
350 kr