KONST / Litografier / Färglitografi 13524566
nr 1352 4566
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 39/450, daterad 1978. Motivet: 38x48 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:14:07
400 kr
500 kr