KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12044435
nr 1204 4435
Rune Hagman
(f. 1914), Sverige
Oljemålning, Norrländskt landskap med hus, signerad. Olja på pannå, 44x36
Rune Hagman, svensk målare född i Stockholm 1914.
Utrop:
300 kr
måndag 17 september 2018
kl 20:07:44