KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10816045
nr 1081 6045
Mirko Vucinic
(f. 1957), Serbien
Blandteknik, Mirko Vucinic (f. 1957), signerad, 1999, bladets mått: 60x37
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 december 2016
kl 19:37:12
5/12 19:30:19
5 dec
Specialauktion Mirko Vucinic
Läs mer om Specialauktion Mirko Vucinic
Mirko Vucinic
Läs mer om Mirko Vucinic