![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Grafiskt blad 16118170
*
nr 1611 8170
Kai Savelsberg
(f. 1975), Tyskland
Grafiskt blad, Figurer. Signerad, numrerad 5/135, daterad 2012. Bildmått: 24x60 cm, yttermått inklusive ram: 44x78 cm
Kondition: skadad ram
Kai Savelsberg, tysk bildkonstnär född i Aachen 1975.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 april 2024
kl 18:12:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/4 18:03:19
1
Vinnande bud
8/4 18:07:26
2
150 kr
8/4 18:07:26
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa figurer germany grafiskt blad kai savelsberg litografier tyska tyskland tyskt
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:31
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:12
*
Kai Savelsberg
Kondition: skadad ram
Kai Savelsberg, tysk bildkonstnär född i Aachen 1975.
Läs om budbetjänten
nr 1611 8170
Kai Savelsberg
(f. 1975), Tyskland
Grafiskt blad, Figurer. Signerad, numrerad 5/135, daterad 2012. Bildmått: 24x60 cm, yttermått inklusive ram: 44x78 cm
Kondition: skadad ram
Kai Savelsberg, tysk bildkonstnär född i Aachen 1975.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/4 18:03:19 | 1 | Vinnande bud |
8/4 18:07:26 | 2 | 150 kr |
8/4 18:07:26 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa figurer germany grafiskt blad kai savelsberg litografier tyska tyskland tyskt
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:31 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:12