KONST / Litografier / Färglitografi 14342031
nr 1434 2031
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Signerad, numrerad 124/300. Färglitografi, bildmått: 40x54, yttermått inklusive ram: 57x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 november 2021
kl 20:59:30
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd