KONST / Litografier / Färglitografi 15207284
nr 1520 7284
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Birger Wennström. Signerad, numrerad 175/220. Färglitografi, bildmått: 40x46 cm, yttermått inklusive ram: 46x53 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 februari 2023
kl 18:52:24
6/2 18:28:53
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström