KONST / Litografier / Färglitografi 9535222
nr 953 5222
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Ulf Greder (f. 1949), 186/360, musicerande sällskap, signerad, motivet: 43x48
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 april 2015
kl 18:51:50
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr