MÖBLER / Bord / Bord 10952476
nr 1095 2476
Bord
Bemålad, diameter: 112 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 mars 2017
kl 18:24:03
13/3 18:18:23