KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14035126
nr 1403 5126
Otto Lindberg
(1880-1955), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1929, Fiskargubbe. Olja på duk, 62x44, yttermått inklusive ram: 71x54 cm
Otto Lindberg, svensk målare född 1880, död 1955.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 juni 2021
kl 19:27:10
150 kr