GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 10392455
nr 1039 2455
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Vas, Ulrica Hydman-Vallien (f. 1938), Keramik, höjd: 21 cm
Kondition: nagg, lagning
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 maj 2016
kl 19:13:09
23/5 16:41:20
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien
Tilgman Keramik