KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 14855089
nr 1485 5089
Gravyr
"Mode of Exhibiting the bodies of criminals in Sweden". Bildmått: 14x12 cm, yttermått inklusive ram: 35x29 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 19:23:49
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr