KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16292043
nr 1629 2043
Eva von Hanno
(f. 1945), Norge
Lupiner. Signerad, daterad -87. Akvarell, bildmått: 50x45 cm, yttermått inklusive ram: 75x68 cm
Eva von Hanno, norsk konstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:14:42
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer