KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15339364
nr 1533 9364
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, abstrakt plangeometrisk. Akvarell, bildmått: 26x27 cm, yttermått inklusive ram: 42,5x42,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 april 2023
kl 18:50:05
6/4 16:04:12
100 kr
10/4 18:06:39