KONST / Litografier / Färglitografi 12544370
nr 1254 4370
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, PT, Interiör, signerad. Motivet: 29x21
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2019
kl 20:03:47
13/5 19:58:47