![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Väggbelysning / Väggarmatur 14842030
*
nr 1484 2030
Väggarmatur
metall, Abo Randers, Danmark, 1970-tal. Höjd: 18
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 augusti 2022
kl 18:18:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/8 08:36:45
1
100 kr
18/8 20:17:42
2
150 kr
20/8 23:37:47
3
Vinnande bud
- Tema
29 aug
Retro
På Tema Retro har vi samlat konst och design från 50/60-talet av Achille & Pier Castiglioni, Hertha Bengtson, Yngve Ekström, Pierre Forsell, Erik Höglund, Arne Jacobsen, Wilhelm Kåge, Lisa Larson, St ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: abo randers danmark dansk dansk design danska danskt europa metall norden skandinavien väggarmatur väggarmaturer vägglampa vägglampor
-
6244 Väggarmatur
mässing, Örsjö. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:20
-
6223 Väggarmaturer
ett par, Borens. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:19
-
6213 Väggarmaturer
ett par, mässing. Diameter: 25 (marina)
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:09
-
6241 Väggarmaturer
ett par, plåtskärm, AJH5,1950-tal. Längd: 38 cm
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:48
*
Väggarmatur
Läs mer om Retro
nr 1484 2030
Väggarmatur
metall, Abo Randers, Danmark, 1970-tal. Höjd: 18
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 augusti 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/8 08:36:45 | 1 | 100 kr |
18/8 20:17:42 | 2 | 150 kr |
20/8 23:37:47 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
29 aug
Retro
På Tema Retro har vi samlat konst och design från 50/60-talet av Achille & Pier Castiglioni, Hertha Bengtson, Yngve Ekström, Pierre Forsell, Erik Höglund, Arne Jacobsen, Wilhelm Kåge, Lisa Larson, St ...![](/tema/themes/{51F8DCD2-6E4F-4EC9-BAA3-07AB2427EE5A}_183x97.jpg)
Läs mer om Retro
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: abo randers danmark dansk dansk design danska danskt europa metall norden skandinavien väggarmatur väggarmaturer vägglampa vägglampor
-
6244 Väggarmatur
mässing, Örsjö. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:20 -
6223 Väggarmaturer
ett par, Borens. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:19 -
6213 Väggarmaturer
ett par, mässing. Diameter: 25 (marina)
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:09
-
6241 Väggarmaturer
ett par, plåtskärm, AJH5,1950-tal. Längd: 38 cm
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:48