MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 5911697
nr 591 1697
Hallbyrå
längd. 40, djup. 30, höjd. 72
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 juli 2009
kl 19:25:59
150 kr
250 kr