KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13062251
nr 1306 2251
Akvareller
4 st. Japan. Signerade. Bladets mått: 17,5x12,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:38:44
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr