KONST / Litografier / Färglitografi 14823045
nr 1482 3045
Jeanette Karsten
(f. 1967), Sverige
"I found some one on my way. ". Färglitografi. Signerad, numrerad 206/375, oramat löst blad. Bladets mått: 63x43 cm
Kondition: slitage
Jeanette Karsten, svensk bildkonstnär född 1967.
Utrop:
400 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 18:45:44