nr 530 4074
Golvur
Furu, höjd: 200 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop: |
300 kr |
Såld: |
800 kr |
måndag 16 juni 2008 kl 17:51:52
Tid |
Kund |
Bud |
550 kr
600 kr
750 kr