KONST / Litografier / Litografier 12144182
nr 1214 4182
Arvid Knöppel
(1892-1970), Sverige
Litografier, 11 st, Djur, signerad. Oramade
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 19:19:45
29/10 19:14:45
Arvid Knöppel
Läs mer om Arvid Knöppel