KONST / Litografier / Parti grafiska blad 16306208
nr 1630 6208
Parti grafiska blad
diverse, 16 st. Bladets mått. 32x21-63x47, oramade lösa blad. Signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juli 2024
kl 18:12:47
1/7 18:05:33
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.500 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 2.500 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor